Chcete se na něco zeptat?

Správa nemovitostí Praha je složitý komplexní proces ke zvýšení efektivity obchodního majetku, jeho údržby a modernizace. Správná správa nemovitostí dokáže z nemovitosti vytěžit maximum a přinést majiteli zisk, stejně jako naplánovat správnou modernizaci tak, aby se tento zisk zvýšil. My patříme mezi ty společnosti, které nabízejí služby, jako je administrativní správa, technická správa budov, technická správa nemovitostí, účetní správa domů, účetní správa nemovitostí, facility management.

Samozřejmostí je rovněž zajištění služeb, které umožní jednání výboru SVJ, patří sem online správa, online schůze, členská online schůze, online hlasování SVJ.

Již od roku 1991 zajišťujeme služby v oblasti správy bytových, administrativních a průmyslových nemovitostí, facility managementu a realit. Patříme mezi špičky ve svém oboru a máme vám co nabídnout.

V čem se lišíme od těch odstatních?

  • Legislativně ovládáme správu nemovitostí
  • Poradíme si v každé situaci
  • Nabízíme individuální přístup
  • Naše služby jsou kvalitní a spolehlivé
  • Na nás se můžete spolehnout

Působíme především v oblasti Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Středočeský kraj, Praha východ, Praha západ.

Neváhejte a zavolejte nám! Jsme profesionálové v oboru správy budov a facility managementu.